Keerbergen moderniseert aan sneltreinvaart

Op 17 maart 2017, over deze onderwerpen: Efficient bestuur, Informatie en communicatie
Electronische infoborden

De leverancier van elektronische informatieborden heeft deze week de 6 locaties geïnstalleerd in Keerbergen. Vanaf nu worden de oude plakkaten vervangen door een elektronisch systeem. We vinden deze terug op de volgende locaties:

  • Gemeenteschool Lozenhoek
  • Hoek Kempenlaan-Mechelsebaan
  • GC Den Bussel
  • Haachtsebaan
  • Tremelobaan
  • Putsebaan

Dit electronisch systeem zal gebruikt worden door het gemeentebestuur en door onze verenigingen. Gebruik is gratis en betekent voor onze verenigingen een grote kostenbesparing en gemak. Geen dure stickers meer, geen tijd spenderen aan plakken van borden, geen sleuren meer met borden, etc. Ook voor het gemeentebestuur betekent dit een besparing, geen arbeiders meer die de borden brengen, ophangen, ophalen, draaien, in de loods zetten, etc. Een veel gemakkelijkere planning, elk bord wordt via een 4G-connectie beheerd direct vanuit het gemeentehuis. Een ICT'er als burgemeester heeft zo zijn voordelen!

 

PS: foto's zijn een beetje vervormd door de sluitertijd van het toestel.

Foto-album

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is