Brasserie 't Kasteel Keerbergen opent de deuren met vernieuwd park!

Op 22 november 2016, over deze onderwerpen: Efficient bestuur, Natuur, Patrimonium
't Kasteel Keerbergen

Weer een succes geboekt in Keerbergen. Brasserie 't Kasteel Keerbergen opent weldra de deuren (vrijdagmiddag 25 november). Een nieuw restaurant in een nieuw park met een vernieuwd gebouw. Weeral een mooi project dat op de rails gezet geweest is door N-VA. Schepen Van Nuffelen heeft desondanks tegenkantingen doorgezet en van het park een echt park gemaakt. Frank heeft politieke moed getoond waar dit 40 jaar niet gebeurd is. Het park zal een pareltje in onze gemeente zijn dat gezien mag worden. Een echte speeltuin, een vernieuwd gebouw en nieuwe uitbaters van 't Kasteel. Deze pluim mag weeral gestoken worden op de hoed van het gemeentebestuur. Dominick, onze burgemeester: "Met deze nieuwe concessie, de inspanningen van onze diensten, de investeringen in het park en het gebouw, zal het park een kernpunt van onze gemeente worden. We willen in de toekomst optimaal gebruik maken van dit mooie stukje Keerbergen. De nodige voorzieningen zijn getroffen om maximaal gebruik te maken van deze site (bvb. electriciteitsvoorziening voor grote evenementen, redactie). We denken aan Jazz in't park en bijvoorbeeld aan zomercinema, waarom niet?", vervolgt de burgemeester.

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is